Кнайпа За кулісами / весь Львів за кулісами

 
 

Кнайпа За кулісами / весь Львів за кулісами

Оригінал статті тут: http://myrelax.com.ua/post/4/334Кнайпа За кулісами / весь Львів за кулісами

lvivgirl | 05 Січня, 2007 16:02

Є такі заклади які уособлюють в собі ціле місто з його звичками, діалектом, мистецтвом, ба , навіть недоліками. Без яких місто – як село без церкви. Зараз мова йде саме про такий заклад. Незважаючи на свою 11-літню історію кнайпа «За кулісами» залишається все ж невідомою широким масам. Проте якщо у вузьких достатньо творчих колах Ви скажете, що там не бували Вам скорше за все дуже здивуються - «ЯК??Ти не знаєш Філи?! (ще одна неформальна назва бару)». Тільки не треба зараз поквапливо натягувати шкарпетки, щоб побігти до так гучно розрекламованого в перших рядках закладу. По правді Вам там може зовсім не сподобатись.J Завсігдатай «ЗК» ні на що її не проміняють, а от чужаків вони не приймають з розпростертими обіймами. Уявіть – Ви заходите до єдиної зали - яскраво освітленої, з столиками впритул, більярдним столом посередині, усіма зайнятими місцями і потрапляєте під приціл прискіпливої уваги всіх присутніх. В такий момент добре якщо Вам є з ким тут поручкатись та до кого підсісти:). А як ні?

Нещодавно в барі зробили ремонт. Але панелей з дерева чи фешенебельних деталей у "ЗК" Вам не знайти – інтер’єр не зіпсутий дороговизною, все просто. А ще можна помітити що тут частіше перехиляють чарочку аніж жують смачнючі фірмові тости. Чи це погано? Пригадуєте сцени з «Вечорів поблизу Диканьки»? Як там Чуб та його дружбаки випивали, що до Солохи дойти не могли. Чи як то Дяченком співалось "Я б вместо водки пил бы чай и квас, и не ел бы холодца... только мне оно не нравицца".) Не повірю, що хтось дивлячись на цю кумедію качав головою і думав – «ти дивись які всі пияки». Бо пияки то коли ні грошей заробити, ні чогось путнього для людей зробити, ні вигляду гарного не мати…так, без голови. А судячи з багатьох відвідувачів цьому закладу світлих голів не бракує.

Цей огляд хочу домалювати короткими думками про «За Куліси» від кількох його завсігдатай:

1.це ЄДИНИЙ заклад у Львові, що має повністю атмосферу Пабу (паб - це скорочено від "паблік плайс"). Філа - це таке місце, де ти як вдома, де всі всіх знають. Це така тіпа частина твоєї квартири, тіко на відстані. В філа ідеш папіть, паабчяцца, повтикати.
Коли вона відкрилась, ще за часів клубу Вавилон - були візитки, вхід з охороною тощо – і заклад не дуже жалували відвідувачі. Діло в тім, шо атмосферу роблять люди, це треба знати, підбирати клієнтуру, створювати умови тощо. От бармен Ромко і диригує в цьому напрямку. І взагалі він як тато. А публіка...вона не така як усюди -- вона з грішми і на вигоні як ото в київському Патіпа.

2.Хожу туди тому що це болото, яке затягує). Класна публіка - тому і затягує, "лівих" людей практично не буває. Ціни там - нижчі середніх, пиво- 5 грн, більярд-3 грн за гру.

3. Це єдиний правдивий паб у Львові. Коротко - це дуже правильне місце за атмосферою, де всі знають бармена і бармен знає всіх. А ще бармен для людей робить кредити! Було по 2 роки не повертали, але зрештою приходили з повинною.

4.Коли я там проводив багато часу, там була частина інтелігентних людей, з якими було приємно пити пиво і спілкуватися на розумні теми. А ще були творчі люди з необ’їждженими ідеями.

5.Це - точка «для своїх», паб на галицький манер. Така собі старомодна галицька кнайпа зразка 1993-95 років - з прокуреним повітрям, меблями і відвідувачами …які, здавалося, вже довго варилися у суміші цигаркового диму, в колі затишної компанії та в звичних для середньостатистичного львів'янина балачках, чутках, та байках...

Коментарі (17)

North | 09/01/2007, 14:59

Валяюсь!!!! Фігня то все що написано, то кафешка в якій тусується певне коло знайомих і все ("лівих" людей практично не буває,де всі знають бармена і бармен знає всіх,В такий момент добре якщо Вам є з ким тут поручкатись та до кого підсісти:). А як ні?.....) Подивіться які ми матьорі, тусуємося разом в одному кабаку.. Ну і тусуйтеся на здоров'я :) Нікому крім вас ЗК нафіг непотрібне )))

shard | 09/01/2007, 16:36

> Нікому крім вас ЗК нафіг непотрібне )))

і дуже добре. нас це повністю влаштовує.
to North

lvivgirl | 09/01/2007, 16:56

Що це - нотки заздрості, крик душі? Тут ні слова про чиюсь матьорість, просто погляд на заклад сторонньої особи і характеристика від тих, хто знає заклад. тут нема за що ображатись. Спільноти по інтересам мають законне право на існування. Зайдіть у будь-який невеликий бар де зібралися всі знайомі чи просто хто живе поблизу. Таким самим чином Ви станете об"єктом і їхньої уваги.

Lucky | 15/01/2007, 14:15

Я сам з Олександрії, але дуже люблю Львів і "ЗК" теж. Як тільки приїджаю до міста в той же день відпраляються попити пива з друзями, знайомими

Grisha | 15/01/2007, 16:41

Гімн філи Тече річка тиса в ній московська кров, у буфеті (одна з назв кафешки) тебе москалику можуть і російськомовні потовкти, бо тут головне щоб ти людина був хороша, а не свиня.

Студенты университет им. Фана С.Ноли в Корче (Албания) | 15/01/2007, 17:17

братья росияне
общим собранием студентов нашего университета решено переименовать его в университет имени зацелованного мальчука Никитки
Винница

Vedma4ka | 22/01/2007, 13:37

Приезжали к знакомым во Львов. Повели нас в это место. Просто замечательно. Я полностью согласная с автором статью. Входя в обычную квартиру попадаешь в другую реальность...Супер спасибо. Очень душевное место

Алекс | 23/01/2007, 12:58

Так, дійсно прикольне місце, дуже тішить, що й працюють до пізньої години... :)
От тільки б вентиляцію провели б... А то для людини, яка не курить, там, часами, справжнісінька душогубка.. :(((
Юстас Алексу

Юрек | 25/01/2007, 13:11

Друже бобер (сорі за фаміль"ярність) після ремонту запроваджені секретні технології NАSA по вентиляції! Звичайно якщо з 50 відвідувачів 45 палять, тут і реактивний двигун не допоможе, але в порівнянні з попередньою витяжкою стало легше!!!

До Гріши!!! А до гімну про тису, раніше була "Чорна Гора", ех, душевні часи, душевний заклад, ФІЛА НЕ ПОМРЕ НІКОЛИ!!!
Куди йти?

Orkin | 05/02/2007, 11:50

А де ж вона знаходиться? Дайте адресу... може вдасться стати "своїм"...

lvivgirl | 05/02/2007, 13:22

Чайковського, 7

Дарця | 06/02/2007, 06:19

Прикольна назва пабу. Так просто, без зайвого пофосу. До того ж я так зрозуміла назва повністю відповідає настрою і атмосфері у закладі. Неодмінно принаймні зазерну, як буду у Львові.

Orkin | 08/03/2007, 14:41

Класно... Тільки дуже накурино :( До речі, навіть знайомих там зустрів, двох...

ххх | 15/03/2007, 13:49

це найкраще місце для вдалого відпочинку у Львові
Паб

Фрейлін | 28/03/2007, 11:37

Бля...а де то ваше Диво знаходиться,хочу,щоб на мене повтикали...!?


Создан 15 окт 2007  Комментарии       
Всего 1, последний 8 лет назад
оля) 23 окт 2010 ответить
"за куліси" для мене як другий дім, а Роман як тато!!!
всі брати і сестри щодня збираються там і проводять гарно час....не обов"язково пити!там і їсти можна!
кому не подобається сигаретний дим,можете біля туалету сидіти,там також є стільчики і музику з філармонії послухати можна!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
GISMETEO: Погода по г.Львов