Відгук з 2006-го

 
 

Відгук з 2006-го

Тепер якщо щось змінилось,то в кращу сторону.п’яне триндло (mahasame) пише до misto_lviv,
@ 2006-02-14 17:13:00


Теги запису: кнайпи, місця


Суб'єктивний хіт-парад кнайп Львова


1. Філа, вона ж Філармонія, вона ж "За кулісами"
розташування вул. Чайковського. Не шукайте Філу за вивіскою - її там просто нема. Треба тупо заходити у браму перед власне Філармонією, йти на другий поверх і заходити у двері.
оформлення вражає невимушеністю. Посеред кнайпи стоїть більярдний стіл, відтак сидячи за столиком варто стежити, аби не дали в голову києм (зі мною так було одного разу). Стіни обвішені старими незрозумілими картинами чи не Кауфмана. Два столика розташовані безпосередньо біля діючої печі - там тепло.
сервіс ненав'язливий. Таких умовностей, як меню та офіціанти тут нема. До бармена треба пробиватися крізь натовп голосних пияків, але якщо таки пробився - і бармен є на місці - замовлення виконає швидко. Постійним клієнтам відкривають кредит. Спорадично забирають зайвий посуд (якщо вже є загроза, що він почне падати на землю) і міняють попільнички. Можна курити.
музика Зазвичай врубають просто радіо МАН, проте, коли звучить tengo la camisa nehra, роблять дуже голосно.
ціни пиво оболонь на розлив - 4 гривні. Коньяк Закарпатський палений - 5 грн. 50 гр Медова - 2 грн.
контингент дуже неоднорідний і дуже богемний. Колись тут бавилась амбахада де Параґвай, про що свідчить меморіальна табличка. Тепер тут бавляться програмісти, поляки, студентки ЛАМ, журналісти ТРК "Люкс" сучасні і колишні, юристи, рок-зірки.
недоліки Постійна відсутність води у вбиральні та періодична недоступність доступу до неї. Люди тут веселі, творчі, часом упиваються і втрачають контроль - можуть набриднути присутністю, а то й нахамити. Хоча віднедавна поставили юнака в однострої, який постійно щось конспектує - одним словом, охороняє.


Создан 15 окт 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
GISMETEO: Погода по г.Львов